Вітаю! Гармонії та тепла серцю!
Вітаю вас з прекрасним святом! Миру та спокою, добра та любові один до одного!
:sorcerer:примiть i моi Вiтання!!
Любов як хлiб в усi часи потрiбна!!
ВIТАЮ!!!!
QUOTE 'Squall i MATRIX Дякую! I дуже рада-менi прислали листа)щиро дякую!
QUOTE(Талисман @ 26/05/2007 - 15:32) 89267 Всем респект! цiкава,дуже добра рiч.,торкнула сердце)) *І золотої, й дорогої Мені, щоб знали ви, не...
С Днем Народження!!ВIТАЮ!! :flowers:
ВIТАЮ!! :flowers:
поздравляю
С Днем Народження!
моi Вiтання :flowers: Уважаемый пользователь! Наш сервер российский, и поэтому большая просьба - писать на русском, в противном случае будут...
QUOTE Да, я деффачка-бландинка в реале) никто не верит, правда(( буде цiкаво побачити фоту в галереi
Separate names with a comma.